ÇORUM OSMANCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris MAKİNECİ'nin 10 Kasım Atatürk' ü Anma Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  İdris MAKİNECİ'nin 10 Kasım Atatürk' ü Anma Günü Mesajı

İstiklâl Savaşı'mızın Başkomutanı ve Cumhuriyetimiz 'in Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bedenen aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümü.

Şanla, şerefle dolu tarihimizin altın sayfalarında müstesna yerini alan bağımsızlığın ve milli iradenin baş mimari büyük Atatürk' ü her 10 Kasımda olduğu gibi,  aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde de özlem ve saygıyla anıyoruz.

Aziz Atam; kurduğun cumhuriyeti Türkiye Yüzyılında eğitim camiası olarak daha da ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız.

 Tüm dünyada mazlum milletlere ilham kaynağı olmuş, esaret nedir bilmeyen yüce milletimizin önderi; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, tüm ulusumuzun kalbinde sonsuza dek yaşamaya devam edecektir.

Milli Mücadele'nin baş Kahramanı ve Cumhuriyetimiz 'in Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Millî Mücadele'mizin tüm kahramanlarını, Aziz Şehit ve Gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Yeni Mahalle Ömer Derindere Bulvarı No98/1 Osmancık / ÇORUM Yeni Hükümet Binası Giriş kat - 03646114005

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.