ÇORUM OSMANCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris MAKİNECİ'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  İdris MAKİNECİ'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Kutlama  Mesajı

            Cumhuriyetimiz 100 yaşında. Atatürk'ün " En büyük eserim" dediği Cumhuriyetimizin 100'üncü yılını gururla, onurla kutluyoruz. Türkiye Yüzyılı, Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına Ülke olarak her alanda güçlü bir giriş yapıyoruz. Türkiye Yüzyılı güneşi ile yolumuz hep açık ve aydınlık olacaktır.  En büyük görevimiz Cumhuriyeti yükseltmek ve yaşatmaktır. Şehitler ve Gazilerimizin  kutlu mirası Cumhuriyetimiz ilelebet payidar kalacaktır.

            Eşsiz Devlet  Adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün " Cumhuriyeti ve onun gereklerini yüksek sesle anlatınız ..." emir ve direktifleri doğrultusunda, Cumhuriyetin erdemini,  faziletini,  zalimlere korku,  mazlum milletlere  ilham ve güven kaynağı olduğunu,  29 Ekim 1923 ün Türk milletinin yeniden dirilişi ve şahlanışı olduğunu,  bir kere yükselen bayrağın bir daha inmeyeceğini,  genç nesillere anlatmaya devam edeceğiz.

           Milli Eğitim olarak. Türkiye Yüzyılına damgasını vuracak nesilleri yetiştirmek en büyük ödevimiz olacaktır.

           Bağımsızlık mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve Aziz silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi Cumhuriyetimizin 100. yılında şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz.

           En Büyük Bayram; Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun.

Yeni Mahalle Ömer Derindere Bulvarı No98/1 Osmancık / ÇORUM Yeni Hükümet Binası Giriş kat - 03646114005

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.